ساعت کاری

برخی کافه ها از ساعت ۸:۰۰ صبح و برخی دیگر از ساعت ۹:۰۰ یا ۱۰:۰۰ صبح و رستوران‌ها از ساعت ۱۲:۰۰ شروع به کار کرده و در روزهای عادی بهار و تابستان تا ساعت ۰۰:۰۰ و در روزهای پنج شنبه و جمعه و روزهای تعطیل تا ۱:۰۰ فعالیت خواهند کرد. ساعت پایان کار کافه ها و رستوران در پاییز و زمستان ۰۰:۰۰ خواهد بود. برای اطلاع از زمان دقیق کار کافه ها و رستوران ها به صفحه اختصاصی هر یک مراجعه کنید.

68

فروشگاه ها پوشاک


برند های چون :آدیداس ،ریبوک،مانگو،جین وست و....
20

رستوران


برگر فکتوری ، شاندیز، باروژ ،جوگریل و....
5

مجموعه های سرگرمی


باشگاه ماهی گیری ، باشگاه ورزشی مکس فیت ، واقعیت مجازی زاویه و....
20

کافه ها


بابا کافه،کافه امضا، کافه بلک لانژ،ویکولو کافه ...

مسیر های دسترسی

ما برای شما بهترین ها را آماده کردییم.
  • 1398مترو

    برای رسیدن به بام‌لند از طریق خط ۵ مترو در ایستگاه چیتگر پیاده شوید. در ادامه مسیر از پایانه تاکسی‌رانی ایستگاه چیتگر با استفاده از تاکسی به خیابان هوانیروز برسید. با استفاده از سایت مترو تهران مسیر خود را به خط ۵ مترو و ایستگاه چیتگر بیابید.
  • 1398وسیله نقلیه شخصی

    بهترین روش برای رسیدن به بام‌لند رسیدن به بزرگراه شهید خرازی است. چنانچه از شرق به غرب بزرگراه شهید خرازی در تردد هستید از مسیر زیر به راحتی به بام‌لند خواهید رسید: بزرگراه شهید خرازی (ادامه همت) غرب، بعد از خروجی بزرگراه آزادگان، خروجی “کاشان جنوب دریاچه شهدای خلیج‌فارس”، ۴۵ متری کاشان جنوب، میدان موج، خیابان موج، بلوار صدف، مرکز خرید بام‌لند چنانچه از غرب به شرق بزرگراه شهید خرازی در تردد هستید از مسیر زیر به بام‌لند برسید: بزرگراه شهید خرازی (ادامه همت) غرب، خروجی کاشان امیرکبیر آبشار تهران، ۴۵ متری کاشان جنوب، میدان موج، خیابان موج، بلوار صدف، مرکز خرید بام‌لند همچنین می توانید از میدان موج در مسیر بلوار ۴۵ متری کاشان جنوب ادامه مسیر داده و از خیابان هوانیروز به سمت غرب ادامه مسیر داده به مرکز خرید بام‌لند برسید.
  • 1398اتوبوس

    چنانچه برای آمدن به بام‌لند از اتوبوس‌های شهری استفاده می کنید می توانید با مراجعه به سایت شرکت اتوبوسرانی تهران مسیر خود را به سمت مرکز خرید بام‌لند بیابید. گیرد.

fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian